درباره ما

از کجا شروع شد

همه چیز از میدان تجریش آغاز شد سال 1370 کنار ایستگاه اتوبوس. یک متن تبلیغاتی روی دیوار، آموزش آرایشگری زنانه با چهار هزار تومان. شاید اون روز باید بی تفاوت از کنارش عبور میکردم. اون وقت همه اتفاقات زندگیم جور دیگه ای رقم میخورد. دیگه اسم بهترین سالن شرق تهران مروارید نبود. ولی عکس مدونا روی  آگهی خیلی نظرمو به خودش جلب میکرد و مانع دل کندن من میشد….

لوح شورایاری بهترین سالن شرق تهران

بیست و هشت سال در کنار شما عزیزان بودیم. و به شوق دیدار مجدد شما روزها را سپری کردیم. روزهایی خوب که با عروسی و شادی شما بود. چه وقت هایی که از کارتون راضی نبودید و با هم چالش داشتیم. ولی مهمتر این که دوستی هامون با هم موندگار شد. ای کاش فرصت داشتم تا از تک تک شما عزیزان اسم میبردم …

اهداف ما

همیشه گران فروش ها را سرزنش میکنم. چرا که نمیدانند سود بیشتر تجاری در ارزان فروشی میباشد. انجام خدمات تخصصی زیبایی با قیمت های مناسب برای افراد بیشتر. این است هدف ما در شعبه های مروارید بیوتی. همیشه یک شعار داشتیم، کمترین هزینه ها و بالاترین کیفیت را از ما بخواهید.

بهترین-آرایشگاه-تهران

گواهینامه ها

1- جواز کسب آرایشگری از اصناف و اتحادیه .

2- سرتیفیکیت دوره کار با مواد کشور آلمان.

3- سرتیفیکیت دوره های کار با مواد از کشور امارات.

4- جواز مربی گری سازمان فنی حرفه ای کشور ایران.

5- سرتیفیکیت تحلیل و تجزیه مواد صافی از کشور امارات.

6- لوح تقدیر شورایاری بهترین آرایشگاه پیروزی.

بهترین سالن تهران

حضور در غرب تهران

خیلی زود منتظر حضور ما در غرب تهران باشید. ما در تلاشیم تا به شما نزدیک تر شویم، نزدیکتر از قبل. از شما میخواهیم در پیدا کردن منطقه مناسب شعبه غرب مروارید به ما هم فکری دهید. و بهترین منطقه ای که فکر میکنید به شما نزدیکتر است را در قسمت (تماس با ما) برای ما ارسال کنید. به نظر شما بهترین سالن غرب تهران کدام است.