معایب و مزایا مزووایت

7 نمونه از عوارض جانبی مزووایت پوست صورت (بی بی گلو). شاید بهتر است تجدید نظر کنید.

چرا مزووایت انجام ندهیم

7- هزینه انجام مزووایت از اصلی ترین معایب آن میباشد. مواد اولیه گران قیمت باعث میشود، هر جلسه آن چیزی حدود 400 هزار تومان هزینه برای شما داشته باشد. و معمولا برای رسیدن به نتیجه دلخواه، کار شما به جلسه دوم کشیده میشود.

6- مواد فعلی که در بازار ایران یافت میشوند اکثرا تقلبی هستند. مواد تقلبی حاوی فلزات سنگین و آسیب زننده به پوست شما. البته که در بازار اروپا خبری از مواد تقلبی نیست. و همچنین مراکز معتبر داخل ایران هم هستند که از مواد های استاندارد اروپا استفاده میکنند (هرگز در خانه این کار را انجام ندهید).

5- ملزم شدن به استفاده از کرم های بی حس کننده سطحی پوست و عوارض ناشی از آن.

4- بیماری های مسری ناشی از تجهیزات چند بار مصرف. مخصوصا تجهیزات سوزنی (نیلدینگ) که میتوانند باعث سرایت ویروس های خونی شوند.

3- تداخل دوره درمان پوست در بیماران دیابتی. اگر شما دیابت دارید، پیشنهاد میشود از این روش استفاده نکنید.

2- ماندگاری این روش زیبایی-درمانی برای شما 6 ماه میباشد. و پس از آن اثری از مزووایت باقی نمیماند، و مجدد ناچار به انجام آن میشوید. این سیکل و تکرار انجام خود باعث آسیب رساندن به پوست میشود.

1- اگر با وجود تمامی عوارض مزووایت در فوق، باز هم منصرف از انجام نشدید پیشنهاد میکنم با کارشناسان ما تماس بگیرید و نظرات آنها را بپرسید و نوبت پذیرش خود را اخذ کنید. برای دریافت نوبت و سوالات متداول نیز میتوانید روی لینک زیر کنید و از مزایا و روش های انجام آن مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *