روش صحیح اصلاح ابرو

چگونه مانند یک حرفه ای ابرو خود را اصلاح کنیم

آموزش اصلاح ابرو

با یادگیری روش های صحیح برای شکل دادن به ابروها، قادر خواهید بود جذاب ترین ظاهر را برای صورت خود ایجاد کنید. بنابراین، قبل از در آوردن موچین و شروع حمله به موهای کوچک، بهتر است وقت خود را صرف مسواک زدن ابرو و آموزش تکنیک های پایین کنید. از پیدا کردن شکل مناسب برای چهره خود گرفته تا مشخص کردن بهترین ابزار کار، می توانیم به شما یاددهیم که چگونه ابروهایتان را مانند یک حرفه ای شکل دهید.

شانه-ابرو

شکل ابرو

قبل از اینکه به فکر از بین بردن موهای ابرو باشید، باید در مورد شکل مورد نظر ابرو تصمیم بگیرید. داشتن یک دید روشن درباره فرم گذشته ابروهای شما در آلبوم عکس ها به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه را کسب کنید. در حالی که ابرو همه افراد با هم متفاوت است، ولی اکثرا در یکی از پنج دسته اصلی قرار می گیرند. آنها می توانند به صورت:

اس شکل، زاویه دار سخت، زاویه دار نرم، راست و یا گرد باشند. به طور کلی ، جالب ترین شکل برای شما به شکلی خواهد بود که از که به گونه شما شباهت دارد. با این وجود ، فاکتورهای دیگری نیز باید مورد توجه قرار گیرد ، مانند نوع صورت شما.

مدل-ابرو

چه شکل ابرویی بهتر است

ابرو های اصلی شما ونوع صورت خود را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر صورت بیضی دارید، بیشتر شکل های ابرو مناسب شما هستند. با این حال، بهتر است از مواردی که بیش از حد قوس یا بیش از حد صافی دارند پرهیز کنید. اگر چهره مربعی دارید، سعی کنید ظاهر خود را  با قوس متعادل کنید. برای افرادی که صورت گرد دارند، اطمینان حاصل کنند که ابروهایشان خیلی نازک و یا خیلی ضخیم نیستند. اگر صورت شما کشیده است، از ابروهای کمی ضخیم که خیلی بلند یا قوس ندارند، استفاده کنید.

انواع-فرم-صورت

چگونه ابروهای ضخیم را شکل دهیم

ابروهای ضخیم، می تواند هم نعمت و هم یک دردسر باشند. اگرچه ممکن است کمی زمان ببرد تا کمان ابرو شما شکل بگیرد، اما ظاهری طبیعی خواهید داشت. اگر ابرو های شما کثیف است و شکل نامشخصی دارد، با علامت گذاری شروع کنید، آنها را مرتب کنید. سپس رشته های اضافی را در قسمت بالای ابرو خود حذف کنید، تا مطمئن شوید که قوس شما در جای صحیحی قرار دارد. سپس، موهای اضافی را از زیر قوس بردارید. این روند را در ابرو دیگر تکرار کنید ، برای یکدست کردن و هماهنگ کردن آنهادوباره تکرار کنید.

چگونه ابروهای نازک را شکل دهیم

اگر ابروهای باریکی دارید. دستیابی به ابرو ضخیم تر غیرممکن نیست. می توانند از روش فیبروز برای این کار استفاده کنند. در غیر این صورت برای شروع ، مقداری ژل ابرو بمالید تا موهایتان صاف شوند و شکل دهی را راحت تر کنید. در مرحله بعد ، از موچین برای مرتب کردن رشته های ولگرد در زیر ابرو خود استفاده کرده و هر رشته طولانی را با دقت برش دهید. اگر لازم است قسمت بالای ابرو را مرتب کنید ، برای انجام این کار بسیار با دقت از تیغ ابرو استفاده کنید. و در آخر ، کمان های خود را با استفاده از یک مداد پر کنید تا ضخیم تر و پر رنگ تر به نظر برسد.

منبع مقاله: ترند اسپاتر

نوشته شده توسط: مروارید بیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *