اولاپلکس تراپی

اولاپلکس تراپی چیست و مناسب چه افرادیست؟

اولاپلکس چیست

با رنگ کردن مکرر موهات به موهات آسیب رسوندی، و دیگه رنگ روی موهات ماندگاری  و زیبایی همیشگی رو نداره. اینجاست که متوجه میشی علاوه بر زیبایی باید به فکر سلامتی موهات هم باشی و از پلکس تراپی کمک بگیری.

امروزه تو بهترین سالن های زیبایی تهران، اولاپلکس با تمامی خدمات مو پیوتد خورده. به طوری که بدون اون نمیشه نتیجه رضایت بخشی از دیگر خدمات (رنگ و دکلره و کراتینه) به دست آورد. اولاپلکس پیوند های دی سولفید که در طی فرآیندهای شیمیایی در موهایتان شکسته شده اند را بطور دایم تریمیم میکند. به شما این امکان را میدهد که دیگر خدمات مو را با کیفیت بالاتر انجام دهید.

انواع روش های پلکس تراپی

1- استفاده در رنگ مو.

2- استفاده در پودر دکلره.

3- دستگاه گان اسپری هیدراته.

4- استفاده در شامپو (روش خانگی).

انواع اولاپلکس

پلکس تراپی به کمک دستگاه گان

در مرکز مروارید تمام روش های فوق انجام میشود. ولی توصیه ما اولاپلکس تراپی با استفاده از دستگاه نانو استیم گان میباشد، در ویدیو زیر میتوانید کارکرد آن را به خوبی مشاهده کنید. حرارت بخار آب، و ذرات نانو آن باعث جذب بهتر و پلکس تراپی قوی تر از دیگر روش ها میشود.

هزینه درمان موهای من چقدر میشود؟

در سالن مروارید قیمت اولاپلکس از 150 هزار تومان شروع و مطابق نمودار زیر برای موهای بلندتر و پر پشت تر هزینه پلکس تراپی به 250 هزار محاسبه میرسد. (برای سال 1399).

قیمت اولاپلکس

کراتینه بهتر است یا اولاپلکس

اگر موهای شما دارای آسییب دیدگی سطحی و یا حرارتی شده است، پیشنهاد ما کراتینه کردن مو میباشد. اما اگر آسیب دیدگی مو عمیق و بیشتر است، اولاپلکس تراپی گزینه مناسب برای مو های شماست. از طرفی دیگر قیمت اولاپلکس نسبت به کراتینه بسیار مناسب تر است، و این به دلیل کوتاهی زمان انجام کار میباشد.

منبع: سایت ویکی هو

۱۶ دیدگاه برای “اولاپلکس تراپی

   • ناشناس گفته:

    اولاپلکس پیوندهای دی‌سولفیدی مو را بازسازی میکنه. زمانی که مو در اثر دکلره، رنگ کردن زیاد مو و براشینگ کردن مو آسیب میبینه. به اصطلاح پیوند دی‌سولفید شکسته شده و تعدادش کم تر از حد معمولش میشه و پلکس تراپی مو باعث می شود مجدداً تارهای آسیب دیده مو سالم و تقویت بشن.
    اولاپلکس ریموور نیست.اولاپلکس کراتین نیست. اولاپلکس دکلره هم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *